Park Wodny Strzyżów

Facebook

Zawartość podstrony

Aktualności

UWAGA!! 15 stycznia 2017 r. nastąpi zmiana cennika!!

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami  - NOWY CENNIK.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


UWAGA!! 15 marca 2017 r. nastąpi zmiana naliczania wejść z KARNETU RODZINNEGO!!

Nieograniczony pobyt na basenie od poniedziałku do piątku to  10 zł (dziecko) oraz 15 zł (osoba dorosła) a na weekendzie i święta to 15 zł (dziecko) oraz 20 zł (osoba dorosła).

UWAGA!! 1 stycznia 2017 r. nastąpi zmiana cennika!!

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami  - NOWY CENNIK.

Poranne Rekiny zostaną zastąpione przez BASENOWE Rekiny -  codziennie zniżka 50 % na pływanie do godziny 8:00 oraz po godzinie 20:00 i korzystanie z atrakcji Parku Wodnego: jacuzzi małe i duże, sauna sucha, łaźnia parowa, basen sportowy i rekreacyjny (podwodne gejzery, kurtyna wodna, kanał z silnym prądem wodnym „dzika rzeka”, 60-metrowa zjeżdżalnia rurowa)!!

 

 

 

 

 

Mnóstwo atrakcji dla fanów sportu i miłośników dobrej zabawy

Park Wodny w Strzyżowie podczas „eventów" - wydarzeń sportowych i nie tylko ... prezentuje nową atrakcję w postaci kul wodnych w minibasenie. Pojawiliśmy się w Rzeszowie na  bulwarach podczas pikniku rowerowego i w Rynku Rzeszowskim podczas zawodów Polskiego Czerwonego Krzyża. W najbliższą sobotę zapraszamy do Ogródka Jordanowskiego w Strzyżowie - tam oprócz kul wodnych - nasz pingwin i towarzyszące mu pszczółki będą rozdawać specjalne „wejściówki" do Parku Wodnego.
Oprócz tego licytować będziemy nagrody dla chorej dziewczynki ze Strzyżowa, by mogła przejść operację i żyć dalej!!!

Bądź koniecznie!!!

Dla fanów tenisa ziemnego - będzie możliwość podziwiania najlepszych tenisistów amatorów, którzy rywalizować będą w turnieju o puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w kategoriach OPEN (dla każdego), + 50 lat i + 60 lat.

Zapraszamy

Kule wodne w minibasenie Kule wodne w minibasenie

Kule wodne w minibasenie

 

 

 
Stopka podstrony