Park Wodny Strzyżów

Facebook

Zawartość podstrony

Menu

Dla maluchów

Atrakcje dla najmłodszych

Atrakcje dla najmłodszychPark Wodny posiada liczne atrakcje dla najmłodszych, mieszczące się w części rekreacyjnej. Maluchy szczególnie lubią przebywać w jacuzzi, relaksująca kąpiel bąbelkowa działa na nich uspokajająco i zapewnia doskonałą formę rozrywki, wywołując na twarzy  uśmiech. Rodzice także chętnie korzystają z jacuzzi upatrując w niej leczniczą formę relaksu. To skuteczny hydromasaż odprężający i poprawiający ukrwienie skóry. Klienci mogą skorzystać z małego jacuzzi mieszczącego sześć osób i dużego przeznaczonego dla dwunastu osób.

Komfortowe rozwiązania dla rodziców z dziećmi

Przewijak dla maluchów StrzyżówW Parku Wodnym, dla udogodnienia rodziców, znajduje się sklep, w którym można kupić akcesoria pływackie dla maluchów w postaci zabawek dmuchanych różnego typu, czepków, okularów, a także pampersów basenowych dla dzieci o wadze od 4 kg do 18 kg. Akcesoria zapewniają maluchom przyjemną zabawę. Dodatkowo w szatni damskiej znajdują się przewijaki. W pomieszczeniu panują doskonałe warunki, dziecko czuje się komfortowo, a rodzic jest spokojny o jego bezpieczeństwo. W szatni panuje odpowiednia temperatura i nie ma przeciągów.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Basen przyjazny maluchom w StrzyżowieAquapark otrzymał certyfikat Basen Przyjazny Maluchom potwierdzający aktualne spełnienie standardów obiektu przeznaczonego dla najmłodszych pływaków. Park Wodny w Strzyżowie został wpisany na ogólnopolską listę bezpiecznych basenów dla maluchów.

Nauka pływania dla maluchów

Prowadzimy kursy nauki pływania dla dzieci do czwartego roku życia i przedszkolaków. W basenie panuje najdogodniejsza dla dzieci temperatura wody (od 31,52oC do 32oC) oraz powietrza (od 27,6oC do 28oC). Nad ich bezpieczeństwem czuwa grupa wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Dzieci do czwartego roku życia

Z uwagi na fakt, że do czwartego roku życia występuje silna potrzeba więzi uczuciowej z rodzicami, kurs nauki pływania będzie przebiegał z ich czynnym udziałem. Rodzice nie muszą posiadać umiejętności pływania, gdyż zajęcia odbywają się na basenie rekreacyjnym o głębokości od 90 cm do 120 cm.

Zapisy w kasie pływalni


 

Stopka podstrony