Park Wodny Strzyżów

Facebook

Zawartość podstrony

Menu

Jacuzzi małe i duże

Jacuzzi ? przyjemna forma relaksu dla każdego

Jacuzzi w StrzyżowieKąpiel w jacuzzi głęboko relaksuje i odpręża, dlatego jest doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu. Dzięki zindywidualizowanej ofercie, jacuzzi staje się miejscem rekreacji dla całej rodziny, grupy przyjaciół, znajomych, którzy chcą połączyć relaks, zabieg leczniczy z miłą formą spotkania towarzyskiego. Dysponujemy małym basenem jacuzzi mieszczącym sześć osób oraz większym, w którym może przebywać dwanaście osób. Z jacuzzi mogą korzystać wszyscy, zarówno dzieci, dorośli, jak i osoby starsze.

Dobroczynny wpływ hydromasażu

Jacuzzi małe w StrzyżowieWodny masaż ma nieoceniony wpływ na organizm. Działa intensywniej niż tradycyjny masaż, ciepła woda opływa całe ciało i dzięki oddziaływaniu termicznemu oraz hydrostatycznemu zapewnia błogi relaks. Przyjmując wygodną pozycję, pozbywamy się uczucia zmęczenia, niepokoju i osiągamy stan całkowitego odprężenia. Masaż wodny zmniejsza napięcie mięśni, bóle głowy, poprawia nastrój i zapewnia spokojny sen. Jest także doskonałym zabiegiem kosmetycznym, ujędrnia skórę, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukując cellulit. Kobietom po porodzie przywraca sprężystość mięśni brzucha.

Dla kogo jacuzzi

Jacuzzi w StrzyżowieJeśli pracujesz przez kilka godzin w pozycji siedzącej lub stojącej, każdy dzień jest dla ciebie kolejną dawką stresu, intensywnie ćwiczysz lub przygotowujesz się do rehabilitacji, jacuzzi jest miejscem odpowiednim dla ciebie. Sprawdzi się także jako miejsce zabaw dla całej rodziny.

Stopka podstrony