Park Wodny Strzyżów

Facebook

Zawartość podstrony

O nas

Szanowni Klienci

Park Wodny ? miejsce, które uczy, leczy i bawi

Park Wodny w Strzyżowie powstał z potrzeby stworzenia oazy spokoju i wyciszenia dla zapracowanych osób, strefy spotkań w kręgu rodzinnym i przyjacielskim, punktu zabaw dla najmłodszych oraz miejsca, w którym można rozwijać zainteresowania i oddawać się pasji. Dziś Park Wodny jest nowoczesnym obiektem o charakterze sportowo-rekreacyjnym, z którego atrakcji korzysta wiele osób z różnych grup wiekowych: dzieci, dorośli, osoby starsze.

Bogata oferta, mnóstwo atrakcji

Liczne atrakcje pozwalają Klientom na wybór odpowiedniej formy rekreacji, dopasowanej do indywidualnych preferencji czy potrzeb. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji kompleks basenów, siłownie, fitness, z kolei osoby poszukujące ciszy, odprężenia i relaksu mogą skorzystać z sauny, solarium, łaźni parowej, jacuzzi, kąpieli perełkowych lub połączyć odpoczynek z zabiegiem leczniczym decydując się na masaż lub wizytę w inhalatorium solankowym. Na terenie naszego Parku Wodnego znajduje się także salon fryzjerski, bar i sklep z akcesoriami pływackimi.

Aquapark dla wszystkich ? najdogodniejsze rozwiązania

Nasz obiekt został zaprojektowany z myślą o wszystkich Klientach, pozbawiony barier architektonicznych jest idealnym miejscem dla osób niepełnosprawnych. Posiada także szereg udogodnień dla rodzin z małymi dziećmi i osób starszych. Specjalistyczne urządzenia i rozwiązania sprawiają, że korzystanie z pełnej oferty aquaparku jest łatwe i przyjemne. Dogodna lokalizacja, łatwy dojazd, dużo miejsc parkingowych i wysoka jakość oferowanych usług sprawiają, że ciągle poszerza się grono stałych Klientów.

Maksymalny komfort i bezpieczeństwo

Park Wodny w Strzyżowie spełnia wszelkie warunki sprzyjające dobrej zabawie, aktywnemu wypoczynkowi i odprężeniu. Dla zapewnienia odpowiedniego komfortu i bezpieczeństwa zachowane są optymalne parametry wody i powietrza. Woda w basenach jest pod stałą kontrolą pracowników i służb sanitarnych, osiąga  doskonałe wyniki w badaniach laboratoryjnych. Aquapark spełnia standardy bezpieczeństwa obiektu przeznaczonego dla najmłodszych, czego potwierdzeniem jest certyfikat Basenu Przyjaznego Maluchom. Zastosowano szereg rozwiązań architektonicznych i technicznych, zapewniających wysoką funkcjonalność obiektu. Wykwalifikowana kadra ratowników i instruktorów czuwa nad bezpieczeństwem osób korzystających z atrakcji Parku Wodnego.

Zapraszam                                                      

Wiesław Chlipała                                                 

Dyrektor Centrum Sportu, Turystyki                                 
i Rekreacji w Strzyżowie                                           

 

                                                                                    

        

Stopka podstrony