Park Wodny Strzyżów

Facebook

Zawartość podstrony

Menu

Imprezy cykliczne

Imprezy cykliczne organizowane w Parku Wodnym

Na terenie Parku Wodnego organizowane są imprezy cykliczne zrzeszające pasjonatów wodnych sportów

Rodzinne zabawy pływackie ? odbywają się na wodnym torze przeszkód WIBIT montowanym na niecce sportowej, z którego można skorzystać w cenie basenu, bez rezerwacji. To doskonała forma zabawy dla całej rodziny, ciesząca się dużą popularnością.

 

KORZYSTANIE Z WODNEGO TORU PRZESZKÓD WIBIT JEST W CENIE BILETU I NIE WYMAGA WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJIZawody sportowe w Parku Wodnym w StrzyżowieZawody pływackie dla najmłodszych z okazji DNIA DZIECKA i MIKOŁAJA ? w zawodach biorą udział dzieci klas I-III, które objęte są programem nauki pływania. Informacja o zawodach przekazywana jest na piśmie wszystkim klasom, które biorą udział w zajęciach. Każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy upominek.

Zapisy w dniu zawodów w hali basenowej

Turniej aktywności sportowej ? organizowany w ramach 7-lecia Ośrodka Sportu. Jedna z konkurencji odbędzie się w Parku Wodnym (kajaki, tor przeszkód WIBIT). W turnieju udział wezmą drużyny składające się z 4 osób, w tym conajmniej 2 kobiety.

Czas trwania turnieju: 13-15 września

Zapisy w kasie Parku Wodnego od 4 września do godz. 15.00
 

II Maraton Pływacki Świętego Michała ? odbędzie się 29.09.2013r. w godzinach od 10.00 do 17.00 w Parku Wodnym. Będziemy walczyć o nowy rekord. Być może uda się pobić zeszłoroczny wynik ? 75 km 490 m.Imprezy cykliczne w Parku Wodnym w Strzyżowie


Zgłoszenia do 27 września w kasie Parku Wodnego lub poprzez wysłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: parkwodny@cstr.pl.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ.


Wstęp ? bilet do Parku Wodnego 

Zapraszamy do wspólnej zabawy !!


 

Stopka podstrony