Park Wodny Strzyżów

Facebook

Zawartość podstrony

Menu

Karnet rodzinny

Regulamin

Zasady korzystania z karnetów rodzinnych w Parku Wodnym w Strzyżowie

1. Sprzedaż karnetów rodzinnych na zmienionych zasadach rozpoczyna się 18 grudnia 2013r. Do wykorzystania od 19 grudnia 2013r.

2. Karnet może zostać zakupiony jedynie przez Klienta indywidualnego, nie ma możliwości zakupienia karnetu na firmę .

3. Ważność karnetu ustala się na okres 6 miesięcy od daty sprzedaży.

4. Wartość Karnetu nie podlega zamianie na gotówkę.

5. Do Karnetu nie stosuje się innych promocji, aktualnie prowadzonych w Parku Wodnym w Strzyżowie.

6. Karnet Rodzinny posiada swój indywidualny numer, może być wykorzystany przez inne osoby, którym karnet zostanie udostępniony przez osobę, która go zakupiła. Może z niego korzystać dowolna liczba osób, aż do wyczerpania się limitu kwotowego.

7. Karnet Rodzinny upoważnia do korzystania z wszystkich usług dostępnych w hali basenowej parku wodnego, zgodnie z cennikiem.

8. Zakupiony towar i usługa po zatwierdzeniu transakcji nie podlega zwrotowi.

9. Karnet umożliwia nieograniczony czasowo pobyt na basenie, po preferencyjnych cenach, zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza.

10. Termin ważności karnetu rodzinnego zostaje przedłużony – po wykupieniu go na kolejny okres 6 miesięcy od daty sprzedaży. Nie wykorzystana kwota ze ,,starego” karnetu zostanie przeniesiona tylko w przypadku jeśli w dniu wykupienia - przedłużenia karnet jest jeszcze ważny!!                 

11. Korzystanie przez Klienta z Karnetu Rodzinnego oznacza, iż uważnie zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje go i wyraża zgodę na jego postanowienia.

12.  Organizator promocji zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji postanowień regulaminu w każdym czasie, bez podania przyczyn. Wszelkie zmiany w niniejszym regulaminie będą obowiązywały od dnia ich ogłoszenia i będą dostępne w kasie Parku Wodnego oraz na stronie internetowej www.parkwodny.cstr.pl.

13. Wszelkie informacje o Karnecie Rodzinnym dostępne w materiałach reklamowych mają jedynie charakter informacyjny.

 

Stopka podstrony