Park Wodny Strzyżów

Facebook

Zawartość podstrony

Menu

Rodzaje masażu

Oferujemy masaże różnego typu

Masaż klasyczny - jest połączeniem masażu leczniczego i relaksacyjnego, mającego na celu likwidacje napięć psychosomatycznych i odprężenie. To najbardziej znana, ciesząca się dużą popularnością technika masażu. Efekt rozluźnienia mięśni, dzięki masażowi klasycznemu, jest odczuwalny natychmiastowo. Wykorzystywany jest także do celów leczniczych, podczas rehabilitacji.

Masaż relaksacyjny - stosowany jest w celu redukcji napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego. To delikatny rodzaj masażu pozwalający osiągnąć stan głębokiego relaksu. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym. Masaż relaksacyjny to skuteczny sposób na rozładowanie stresu po całym dniu.

Masaż segmentarny - jest traktowany jako uzupełnienie masażu klasycznego. Polega na wykonywaniu opracowanych chwytów, wykrywających i usuwających zmiany chorobowe, obejmujące mięśnie, tkankę łączną, naczynia krwionośne oraz kręgosłup. Znajduje szczególne zastosowanie w leczeniu chorób narządów wewnętrznych.

Drenaż limfatyczny - ma zastosowanie lecznicze i kosmetyczne, pomaga na różnego typu dolegliwości, oczyszcza organizm z toksyn, a także zwalcza cellulit i nadwagę. Tego typu masaż zaleca się osobom prowadzącym siedzący lub stojący tryb życia.

Drenaż limfatyczny twarzy (masaż kosmetyczny) - drenaż limfatyczny oczyszcza i stymuluje skórę twarzy, która dzięki niemu wygląda świeżo, poprawia się jej kondycja, znikają obrzęki i objawy zmęczenia. Powolne, delikatne ruchy zapewniają przyjemny relaks.

Masaż gorącymi kamieniami - to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Pozwala uzyskać efekt relaksu i wewnętrznej równowagi. Redukuje stres, zmniejsza napięcie mięśniowe i poprawia psychofizyczną kondycję organizmu. Działa kojąco na zmysły, jest zalecany dla wszystkich, którzy potrzebują wyciszenia i głębokiego odprężenia

Masaż bańką chińską - to bardzo intensywny masaż modelujący ciało i redukujący cellulit. Masaż wykonywany jest przy użyciu gumowej bańki chińskiej, będącej odmianą bańki próżniowej.  

Zabieg lampą Sollux - za sprawą promieniowania cieplnego ogrzewane są wybrane odcinki ciała, w celu rozluźnienia naczyń krwionośnych, zlikwidowania stanów zapalnych i rozluźnienia napięcia mięśniowego. Zabieg polega na rytmicznym wywieraniu i zwalnianiu ucisku. Działa uspokajająco i odprężająco, ma także zastosowanie jako masaż leczniczy.

Zabieg kosmetyczno-liftingujący Lampą Bioptron - pod wpływem wiązki spolaryzowanego światła leczone są różnego rodzaju schorzenia. Zabieg kosmetyczno-liftingujący szczególnie polecany jest przy zniszczonej zwiotczałej skórze z rozszerzonymi porami. Poprawia wygląd skóry, regenerując ją i usuwając oznaki starzenia.
 

Stopka podstrony